Info
Nowe posty pojawiają się w każdy piątek o godz. 16:00.
O mnie
Na blogu przedstawiam jako Kinia. Jednym z moich zainteresowań są zwierzęta i to właśnie o nich jest ten blog. Stroną zajmuję się od 1 września 2007r. Informacje do pisania postów czerpię zarówno z encyklopedii, gazet jak i ze stron www. Mam nadzieję, że sposób w jaki piszę notki będzie dla Ciebie bardziej zrozumiały niż na innych, z bardziej naukowym podejściem do tematu stronach oraz zachęcę Cię do lepszego poznania królestwa Animalia. :-)
Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 653723
  • Dzisiaj wizyt: 32
  • Wszystkich komentarzy: 15529

button6.png

Przerwa…

Hej!

Niestety, ale jestem zmuszona tymczasowo zawiesić bloga. Zbyt dużo obowiązków ostatnio się do mnie „przyczepiło”. Chciałabym się na nich skupić, żeby mieć je za sobą, a pisanie postów w pośpiechu nie należy do przyjemnych. Kiedy powrót? Na razie trudno mi powiedzieć, mam nadzieję, że jak najszybciej. Gdy tylko załatwię swoje sprawy, to wracam do opisów. A tymczasem… Do usłyszenia!

http://i2.pinger.pl/pgr214/99df58d50000ecb050f1ff76/slodki-kotek-5.jpeg

© pinger.pl

3 Odpowiedzi na Przerwa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>